Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Ланцюговиробник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією ланцюговиробника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову кривошипних, фрикційних та гідравлічних пресів, електронагрівальних згинальних автоматів різних типів, автоматичних ліній; способи налагодження автомата; будову спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Згинає на кривошипних, фрикційних та гідравлічних пресах потужністю понад 175 т півкільця ланцюгів у гарячому та холодному стані, на автоматичних лініях і на електронагрівальних автоматах півкільця ланцюгів в гарячому стані із вуглецевих та легованих марок сталі. Налагоджує автомати на автоматичну подачу заготовок для нагрівання та згинання. Визначає температуру нагрівання заготовок дослідним шляхом. Усуває причини, що викликають розладнання автомата. Бере участь в поточному ремонті автомата.