Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Обжарювальник харчових продуктів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією обжарювальника харчових продуктів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила експлуатації та конструктивні особливості устаткування безперервної дії для обжарювання продуктів правила регулювання режимів обжарювання різних продуктів і користування контрольно-вимірювальними приладами; способи усунення несправностей у роботі обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес обжарювання сировини та напівфабрикатів у печах різної конструкції з тиском пари в гріючій поверхні понад 8 атм. Регулює режим у процесі обжарювання за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Усуває несправності у роботі устаткування.