Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Вибивальник м'якої тари 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: способи очищення і латання мішків; методи сортування за категоріями і забрудненням; порядок обліку і здавання мішків; правила укладання в штабель.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Очищає мішки та іншу м'яку тару від пилу і інших забруднень вибиванням вручну. Підвозить м'яку тару до місця очищення. Знімає ярлики. Вивертає мішки і іншу м'яку тару, висмикує залишки шпагату. Латає мішки. Сортує мішки за категоріями і забрудненням, укладає їх у штабелі. Здає мішки комірнику.