Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст розмельного устаткування 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста розмельного устаткування 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги до якості харчової сировини і продуктів, що надходять на розмел або одержаних в результаті розмелу; будову і правила експлуатації розмельних механізмів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес розмелу харчових відходів, які одержуються чи використовуються в харчовому виробництві, на розмельних машинах різних систем із попереднім або наступним очищенням, просіюванням. Завантажує розмельні машини вручну чи за допомогою транспортера. Регулює швидкість (продуктивність), величину зазору між робочими органами розмельних машин залежно від тонкості помелу. Визначає закінчення процесу розмелу. Передає розмелений продукт вручну чи за допомогою транспортуючих пристроїв на наступні операції. Періодично очищує, змащує устаткування.