Категорія - Робітники |  Галузь - Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи
Інструкція для посади "Монтажник устаткування підприємств поліграфічної промисловості 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітету з будівництва та архітектури N 25 від 08.08.2002 р., N 218 від 22.12.2003 р., N 149 від 29.08.2003 р., листом Державного комітету з будівництва та архітектури N 8/7-1216 від 15.12.2004 р., наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 9 від 02.12.2005 р., N 163 від 10.05.2006 р. N 399 від 05.12.2006 р., наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 558, 28.12.2010)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 13.10.1999 р. N 249. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2000 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи монтажником устаткування підприємств поліграфічної промисловості 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи перевіряння розмірів фундаментів під устаткування середньої складності та методи його монтажу; способи користування механізованими інструментами спеціального призначення; найпростіші способи вивіряння змонтованого устаткування; способи гідравлічного випробовування; способи стропування та переміщання вантажів, а також правила користування механізованим такелажним обладнанням; будову устаткування, що монтується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи середньої складності з монтажу устаткування підприємств поліграфічної промисловості та конструкцій, що пов'язані з ним.

Приклади робіт
Монтаж коректурних ручних верстатів, ручних верстатів для відливання стереотипів до газетних і книжкових ротацій. Монтаж лобзикових приводних верстатів, ножних цинкорубалок і відрізних верстатів для стереотипів і цинкових пластин, тигельних друкарських малоформатних машин, ручних паперорізальних машин, картонорубальних верстатів, верстатів для заокруглювання спинок книжних блоків, ручних позолочувальних пресів, ростових, фрезерно-пробільних і приводних, фацетно-торцевих верстатів, копіювальних рам. Монтаж устаткування для механічного обробляння кліше, окремих опоряджувально-універсальних верстатів для стереотипів і кліше, тигельних машин важкого та легкого типів, приводних паперорізальних машин для одностороннього різання, листорізальних машин одного-двох ролів. Монтаж фальцювальних ножових машин для формату 480x500 мм включно, дротошвейних машин, пресів для обтискання книжкових блоків і книг.