Категорія - Робітники |  Галузь - Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи
Інструкція для посади "Монтажник устаткування підприємств целюлозно-паперової промисловості 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітету з будівництва та архітектури N 25 від 08.08.2002 р., N 218 від 22.12.2003 р., N 149 від 29.08.2003 р., листом Державного комітету з будівництва та архітектури N 8/7-1216 від 15.12.2004 р., наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 9 від 02.12.2005 р., N 163 від 10.05.2006 р. N 399 від 05.12.2006 р., наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 558, 28.12.2010)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 13.10.1999 р. N 249. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2000 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи монтажником устаткування підприємств целюлозно-паперової промисловості 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи розмічання, встановлювання та перенесення монтажних осей; правила перевіряння і приймання фундаментів під монтаж устаткування та місць встановлення устаткування; способи монтажу складного устаткування; способи балансування, центрування, вивіряння і регулювання устаткування, що монтується; будову та принцип дії систем змащування; технічні вимоги і допуски під час монтажу механізмів і машин; правила здавання в експлуатацію складного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні роботи з монтажу устаткування целюлозно-паперової промисловості та конструкцій, що пов'язані з ним.

Приклади робіт
Монтаж корообдиралок вертикально-дискових, гідравлічних зневоднюючих барабанів, фільтрів для води, дезінтеграторів, верстатів для насаджування дифебрерних каменів. Монтаж барабанних і дискових рубальних машин, рафінерів, сепараторів, бракомолок, гідропульперів, млинів для розмелювання маси, еркенсаторів і розподільників до них. Монтаж фортрапних установок, згущувачів, фільтрів з волокнистим підшарком, гарнітур лопастевих і пропелерних, розмішувальних пристроїв, змішувачів, гарнітур вибільних ролів, насосів для маси луговіддільників, зволожувачів. Монтаж двовалових каландрів-сатинерів, стопорізок і флаторізальних верстатів для вирізання паперових кругів, пакувальних пресів, апаратів "Туна", ущільнювачів тріски типу "Фреска", котлів і емульгаторів для виготовляння клею, дискових живильників. Установлювання клапанів, шиберів усіх діаметрів, а також редукторів незалежно від кількості обертів. Монтаж слешерів, кулачкових, корообдиральних машин, сучкоуловлювачів, вузлоуловлювачів, перемотувальних, перемотувально-сортувальних верстатів та іншого аналогічного устаткування, що надходить у розібраному вигляді.