Категорія - Робітники |  Галузь - Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи
Інструкція для посади "Монтажник устаткування підприємств целюлозно-паперової промисловості 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітету з будівництва та архітектури N 25 від 08.08.2002 р., N 218 від 22.12.2003 р., N 149 від 29.08.2003 р., листом Державного комітету з будівництва та архітектури N 8/7-1216 від 15.12.2004 р., наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 9 від 02.12.2005 р., N 163 від 10.05.2006 р. N 399 від 05.12.2006 р., наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 558, 28.12.2010)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 13.10.1999 р. N 249. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2000 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи монтажником устаткування підприємств целюлозно-паперової промисловості 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи перевіряння розмірів фундаментів під устаткування середньої складності та методи монтажу цього устаткування; способи користування механізованим інструментом спеціального призначення; способи вивіряння змонтованого устаткування; способи гідравлічного випробовування; способи стропування та переміщання вантажів, правила користування механізованим такелажним обладнанням; будову устаткування, що монтується; правила встановлювання арматури, маркування арматури та розпізнавальне забарвлення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи середньої складності з монтажу устаткування целюлозно-паперової промисловості та конструкцій, що пов'язані з ним.

Приклади робіт
Монтаж прес-патів, підшипників, шківів, зірочок, дисків та інших типових деталей вузлів папероробного устаткування. Монтаж сортувалок для трісок, тріскоуловлювачів, дрешерів, ганчіркорубок, відпилювачів, шнекпресів, гільзоклеїльних, гільзорізальних, бобінорізальних верстатів та іншого аналогічного устаткування, що надходить у зібраному вигляді. Монтаж шаберів, сукноведучих, папероведучих та інших валиків паперокар-тоноробних машин з вивірянням, а також допоміжного устаткування: водовідділювачів, вихрових очисників, сортувалок та іншого устаткування, що надходитьу зібраному вигляді і стоїть окремо.