Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст дробильних установок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста дробильних установок 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги до сировини (вологість, забрудненість, структура побудови), яка поступає на дроблення, розмелювання, полірування, і до якості готового продукту; режим дроблення; будову і правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес дроблення солоду на солододробильному агрегаті. Регулює подачу солоду на розподільний пристрій, одержує фракції помелу: борошна, крупки, лушпиння; відбирає їх проби. Обслуговує агрегат, регулює його роботу за результатами аналізів проб. Веде облік кількості дробленого солоду. Очищує готовий солод на полірувальних машинах. Дробить і розмелює ячмінь, рис та іншу сировину на млинах усіх видів. Контролює одержання необхідного тонкого помелу. Обслуговує транспортні засоби подавання матеріалів на млин і аерозоль-транспорт для подрібненого продукту. Обслуговує бункери для збору продуктів дроблення.