Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст тістомісильних машин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: способи приготування опари, асортимент сировини, завантажуваної у тістомісильні машини; правила обслуговування тістомісильних машин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес замісу опари. Підвозить, підносить сировину і матеріали до тістомісильних машин. Просіює та проціджує сировину. Завантажує сировину в тістомісильні машини за допомогою транспортуючих засобів або вручну. Вивантажує тісто. Включає та виключає тістомісильні машини. Веде процес замісу тіста під керівництвом машиніста більш високої кваліфікації.