Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Апаратник приготування брикетної суміші 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією автоклавника на запарюванні брикетів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: схему комунікацій; склад суміші та допустимі межі вологості готової суміші; вимоги до якості суміші та її компонентів; правила користування засобами вимірювання та їх показаннями; будову обслуговуваного обладнання; технологію приготування брикетної суміші; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює приготування брикетної суміші з гашеного вапна, вапняку, кварцу та інших компонентів згідно з завданим складом шихти. Керує змішувальними, гасильними апаратами та допоміжним обладнанням. Проводить дозування компонентів суміші, регулювання подачі матеріалів у апарати, замірювання та регулювання температури, випуск готової суміші. Вмикає та вимикає подання пари і води. Відбирає проби. Веде встановлену документацію. Бере участь у ремонті обслуговуваного обладнання.