Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Складальник щілинних сит 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила підналагодження поздовжньо-відрізних, болтонарізних, свердлильних та інших верстатів, що обслуговуються; технічні умови на складання та виготовлення сит; номери сит; призначення та умови застосування спеціальних пристроїв та контрольно-вимірювальних інструментів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає щілинні сита з гладкого дроту різних діаметрів з обробкою деталей сит на поздовжньо-відрізних, болтонарізних та свердлильних верстатах. Установлює розміри щілин сит. Визначає кількість потрібних на задану ширину сит залежно від розміру щілини. Підналагоджує верстати, що обслуговуються.