Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Силосник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією силосника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: сорти борошна, зерна, бобових, олійного насіння та іншої сировини; будову, принцип роботи силосів і транспортуючого устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає та переробляє до 40 т за зміну борошна, зерна, олійного насіння, бобових та іншої сировини і розподіляє по силосах із урахуванням сортності, вологості, засміченості та інших якісних показників для забезпечення збереження і якості готової продукції. Передає із силосів продукти на переробку. Очищує силоси, магнітоуловлювачі, транспортуючі механізми, аспіраційне та інше устаткування, що обслуговується. Готує силоси до приймання сировини.

Спеціалізація
У разі переробки борошна, зерна, олійного насіння, бобових та іншої сировини за зміну від 40 до 100 т.