Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст установки сухого гасіння коксу 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста установки сухого гасіння коксу 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес коксування та сухого гасіння коксу; будову та правила технічної експлуатації устаткування установки і контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес сухого гасіння коксу з пульту дистанційного керування на коксових батареях з об'ємом камер до 40 куб.м. Подає розжарений кокс, розвантажує його в камери гасіння та вивантажує кокс після гасіння. Координує роботу камер гасіння та котлів-утилізаторів, завантажувального та розвантажувального устаткування. Контролює роботу димососів та вентиляційних систем. Стежить за станом устаткування пульта керування та контрольно-вимірювальних приладів. Виконує ремонт устаткування, що обслуговується, виявляє та усуває несправності в його роботі. Керує машиністами нижчої кваліфікації.