Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Кабінник-кантівник 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології процесу горіння та обігрівання коксових печей; будову кантувальних механізмів, контрольно-вимірювальних приладів, пускових пристроїв; режим подавання газу та повітря на обігрівання; правила обігрівання та способи відключення печей від обігрівання; виробничу сигналізацію; систему змащення механізмів, що обслуговуються; графік видавання з печей; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Змінює напрям (кантує) та регулює подавання газу і повітря в опалювальну систему для обігрівання коксових печей за допомогою кантувальних механізмів і контрольно-вимірювальної апаратури з кабіни. Підтримує заданий режим обігрівання печей. Стежить за роботою кантувальних механізмів. Контролює витрати коксового або доменного газу на обігрівання, розріджування в лежаках та тиск газу в газозбірниках. Обслуговує та змащує механізми кантувального пристрою. Бере участь в зупинці та запуску обігрівання печей. Періодично перевіряє стан газопідвідної арматури. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.