Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Оператор магнітного запису 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: елементарні поняття з електротехніки і радіотехніки; схему комутації апаратної; правила користування магнітофоном і перевірки готовності його до перепису з магнітної стрічки; правила оформлення перепису і ведення апаратного журналу; правила догляду за апаратурою; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує прості переписи з магнітної стрічки. Відтворює готові записи для прослуховування. Склеює магнітні стрічки клеєм-пластирем і підклеює ракорди. Виконує підготовчі роботи до магнітного запису.