Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера з обслуговування та ремонту пристроїв сигналізації, централізації та блокування 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і принцип дії пристроїв автоблокування, електричної, диспетчерської, гіркової централізації, автоматичної локомотивної сигналізації, дистанційно-виправної системи контролю рухомого складу на ходу поїзда, апаратури для безконтактного виявлення перегрітих букс у поїздах; електричні схеми пристроїв, які обслуговуються; механічні та електричні характеристики кодової і електронної апаратури, пристроїв захисту від перенапруги.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технічне обслуговування відповідно до затвердженого графіка: пристроїв автоматичної локомотивної сигналізації, дистанційно-випробної системи контролю рухомого складу на ходу поїзда, апаратури для контактного виявлення перегрітих букс в поїздах; первинне механічне та електричне регулювання кодової та електронної апаратури СЦБ в ремонтно-технологічних дільницях, перевірку пристроїв захисту від перенапруги. Відшукує найпростіші несправності пристроїв автоблокування, електричної, диспетчерської, гіркової централізації.