Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Електромонтер тягової підстанції 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера тягової підстанції 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і технологію ремонту обладнання, яке обслуговується; монтажні і принципові схеми складних пристроїв автоматики та електронних захистів; інструкції і методику високовольтних випробувань обладнання і кабелів; будову і способи регулювання вакуумних вимикачів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює монтаж і обслуговування нових типів обладнання, апаратів, приладів; монтаж і перевірку складних пристроїв автоматики ланцюгів первинної та вторинної комутації і електронних захистів. Проводить типові випробування високовольтного обладнання і силових кабелів згідно з спеціальними програмами. Установлює, регулює і перевіряє високовольтні вакуумні вимикачі.