Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Ремонтник штучних споруд 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією ремонтника штучних споруд 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи та прийоми виконання робіт з застосуванням пневмо- або електроінструменту з риштувань або інших допоміжних або страхувальних пристроїв; технологію виконання робіт при карбуванні нестандартних та складних швів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ремонтує штучні споруди, знімаючи поперечники за допомогою транспортного пристрою, перекладаючи обробку стін та зворотного склепіння тунелю з застосуванням пневмо- або електроінструменту з риштувань та інших допоміжних або страхувальних пристроїв. Ліквідує деформації склепіння тунелю. Проводить інструментальне вимірювання зміщення тунельної обробки. Перекладає обробку склепіння тунелю. Посилює кам'яну та бетонну обробки склепіння тунелю. Перевіряє габарит тунелю за допомогою габаритної рами на рухомих риштуваннях. Здійснює контрольне нагнітання розчину в обробку і за обробку тунелю. Встановлює у готові отвори (бурки) анкери у склепінні тунелю та замуровує їх. Розламує дефектні місця бетонної (залізобетонної) обробки склепіння тунелю. Чеканить нестандартні та складні шви у стінах тунелю, застосовуючи пневмо- або електроінструмент. Відводить капіж від контактного провода. Ліквідує провісні щілини у тунелі. Карбує нестандартні та складні шви у склепінні або стінах тунелю, поблизу кабельних мереж із застосуванням риштувань та інших допоміжних або страхувальних пристроїв.