Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Слюсар з монтажу та ремонту основ морських бурових та естакад 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну послідовність операцій з ремонту морських нафтопромислових споруд; найпростіші теслярські та слюсарні роботи; теслярський та слюсарний інструмент; основні прийоми палезабивних робіт; правила стропування та переміщення конструкцій і вантажів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує найпростіші демонтажні, монтажні і теслярські роботи, пов'язані з ремонтом окремих вузлів морських нафтопромислових споруд під керівництвом слюсаря вищої кваліфікації. Готує робоче місце для виконання ремонтних робіт. Виконує поточний ремонт вузькоколійних шляхів на морських естакадах, тротуарів, колесовідбійних брусів і перильної огорожі. Частково розбирає та улаштовує робочий та захисний настил естакади і морських основ. Бере участь у складанні, розбиранні, оснащенні та підготовці до роботи палезабивного агрегата. Надає допомогу електрозварникові у виконанні ремонтних робіт на морських спорудах.