Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Кабестанник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та правила експлуатації кабестану; способи знімання намотаних заготовок трубок та циліндрів з оправок; режими термооброблення; правила укладання оправок на стелажі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Знімає намотані заготовки трубок та циліндри діаметром до 500 мм з оправкою за допомогою кабестану. Готує устаткування та оснащення. З'єднує оправку з кареткою кабестану. Регулює швидкість ходу каретки. Термообробляє заготовки з оправками. Транспортує зняті заготовки трубок та циліндрів до місця зачищання та укладає оправки на стелажі.