Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник трансформаторів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією складальника трансформаторів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи знань про трансформатори; типові технологічні процеси складання силових трансформаторів малої потужності; будову, призначення, принцип роботи силових трансформаторів малої потужності; технічні вимоги до складання; устаткування, яке використовує в процесі складання; правила перевірки якості складально-монтажних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з першого, другого та третього складання силових трансформаторів потужністю до 100 кВА, напругою 6-10 кВ. Складає автотрансформатори малої потужності та малогабаритних трансформаторів ланцюгів керування. Виконує монтажні роботи з оброблення вивідних кінців (зачищає, встановлює наконечники, паяє вивідні кінці до контактних болтів та пелюсток, з'єднує виводи) з використанням складальних пристроїв та інструментів.