Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Дробильник електровугільного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією дробильника електровугільного виробництва 2 розраду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії та способи налагодження дробарок, мішалок та підіймально-транспортних механізмів; методи регулювання тонини помолу; призначення та властивості вуглецевих матеріалів, які обробляє, та ступінь подрібнення, який необхідний; способи транспортування, упакування та маркування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Подрібнює вуглецеві матеріали та вугільні маси на дробарках та млинах різного типу. Готує матеріали та маси до подрібнювання та завантажує до заданого рівня. Подрібнює матеріали та маси до гранулометричного складу. Розвантажує матеріали та маси, транспортує за допомогою підіймально-транспортних механізмів, упаковує та маркує. Підбирає та установлює сита; налагоджує устаткування, яке обслуговує.