Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Конопатник електрощіткового виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення, правила користування спеціальними пристроями та способи їх настроювання; способи конопачення виробів, марки, розміри та фасони електрощіток; види браку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Закладає провід у тіло електрощіток різних марок, розмірів та фасонів за допомогою спеціальних пристроїв. Готує та настроює спеціальні пристрої на потрібний розмір та фасон виробів. Підбирає конопатний порошок за гранулометричним складом та замінює його. Визначає придатність виробів за виривним зусиллям проводу.