Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Перемотувальник електроізоляційних матеріалів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії перемотувальних верстатів, правила користування контрольно-вимірювальними приладами; методи зшивання та склеювання; сорти та види електроізоляційних матеріалів, які застосовує у виробництві, та їх призначення; методи упаковування та маркування перемотаних матеріалів; види браку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перемотує електроізоляційні матеріали на перемотувальному верстаті. Готує верстат до роботи. Заправляє полотно крізь систему перевалочних валів, регулює його за шириною гільзи, зшиває та склеює кінці. Визначає довжину матеріалу, який перемотує, за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Регулює натягнення полотна за допомогою фрикційних пристроїв. Відбраковує дефектні місця. Упаковує перемотані матеріали в рулон та маркує їх.