Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Дистилювальник ртуті 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією дистилювальника ртуті 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії очищувальних установок і фільтронасосів; призначення та правила використання контрольно-вимірювальних приладів; основи процесів електролізу, дистиляції, фільтрування; марки та властивості ртуті; вимоги до очищеної ртуті; правила поводження з концентрованими кислотами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з фільтрування, промивання, електрохімічного, хімічного та вакуумного очищення ртуті. Готує розчини для промивання відповідно до технологічної інструкції. Виконує роботи із заміни фільтрів. Регулює схеми вакуумного очищення. Виявляє та усуває несправності в роботі очищувальних установок.