Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Підганяльник шунтів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією підганяльника шунтів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи підганяння опору різних типів шунтів з малими допусками опорів; методику розрахунку опору шунтів залежно від типу шунта, його призначення, способу підганяння та квалітету; технічні вимоги та особливості підганяння шунтів високого квалітету; спеціальні установки всіх типів для підганяння шунтів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує остаточне підганяння опору шунтів з допуском понад 0,01% методом фрезерування, обпилювання або шунтування. Настроює та регулює складні установки для визначення опору шунтів. Розраховує шунти, які підганяє за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Вибирає методи підганяння залежно від допуску опору та типу шунта.