Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник осердь трансформаторів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу робота або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника осердь трансформаторів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення, будову та конструктивні особливості осердь трансформаторів третього габариту; технічні вимоги до осердь; основні методи складання; призначення та будову пристроїв, вимірювальних приладів та інструментів, які застосовує; правила випробування та перевірки заземлення осердь; вплив якості складання та оброблення осердь на роботу трансформаторів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає, пресує та обробляє осердя трансформаторів третього габариту. Користується спеціальними складальними пристроями, інструментом та підіймально-транспортним устаткуванням. Перевіряє якість заземлення осердь за допомогою індуктора. Визначає та усуває можливі дефекти у процесі оброблення осердь.

Приклади робіт
Реактори третього та четвертого габаритів - складання та оброблення осердя. Трансформатори спеціального призначення потужністю понад 100 кВА до 560 кВА - оброблення осердя.