Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник прискорювачів заряджених частинок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та принцип дії вузлів та блоків електронних прискорювачів; види виробів, які опромінюються, та їх розміри; основи знань з електроніки в обсязі робіт, які виконує; правила загальної та радіаційної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує окремі, вузли та блоки електронних прискорювачів під керівництвом налагоджувальника більш високої кваліфікації. Заміняє блоки дистанційного керування. Налагоджує розкладальні та електромеханічні пристрої. Регулює віддавальні та приймальні пристрої. Чистить ролики.