Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намазувальник акумуляторних пластин 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намазувальника акумуляторних пластин 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: кінематичні схеми потокових ліній та спеціальних пристроїв, способи підналагодження; правила заточування; властивості намазувальних паст.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намазує акумуляторні пластини товщиною до 2,5 мм різними видами паст на потокових лініях. Установлює та заточує спеціальні пристрої для знімання надлишків пасти. Контролює рівномірне нанесення пасти. Регулює натягнення стрічки та ступінь ущільнення пасти. Підналагоджує устаткування в процесі роботи.