Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намазувальник пасти 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та правила застосування найбільш розповсюджених спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювальних інструментів; процес намазування пасти на картон; способи просочування (замочування) картону електролітом; основні властивості матеріалів, електролітів та паст, що застосовує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наносить рівним шаром пасти визначених рецептур на поверхню картону, просоченого електролітом, за допомогою спеціальних пристроїв найпростішої конструкції або вручну. Просочує (замочує) картон електролітом у ваннах, визначає набухливість картону та збільшення електроліту й пасти в листі картону. Просушує картон після замочування від лишку електроліту.