Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Комплектувальник проводів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію, марки, перетин та забарвлення проводів та шнурів, які йдуть на комплектування; способи розбирання та зв'язування проводів та шнурів; технологію розбирання та складання електровстановлювальних виробів, призначення і застосування простого контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Комплектує проводи, пучки шнурів, шнури з електроустановочними виробами, з'єднувальні проводи та укладає їх у затискачі згідно з кресленнями. Розбирає та складає електровстановлювальні вироби. Підбирає проводи за перетином, забарвленням та будівельними довжинами. Обробляє кінці проводів та шнурів. Підносить та надіває на конус бухти, сортує проводи, які комплектує. Перевіряє наявність повного комплекту проводів.