Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Заливальник смолкою 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією заливальника смолкою 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила регулювання циклограм, температурного режиму, кількості смолки, яка подається крізь дозатор; правила відбирання середньої проби дозувальних матеріалів; ведення записів у технологічному журналі; способи підналагодження устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заливає елементи та батареї розплавленими смолками різних рецептур та призначень при заданих технологією температурах на напівавтоматичних лініях з елементами автоматики. Пускає та зупиняє напівавтоматичні лінії. Встановлює циклограму на заданий режим заливання. Регулює температурний режим, тиск, подачу та дозування смолки. Керує дозувальними установками. Визначає та усуває неполадки в роботі циклограм. Визначає за зовнішнім виглядом придатність залитих батарей. Підналагоджує устаткування.