Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Машиніст млинів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста млинів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес помелу; будову та конструктивні особливості устаткування та контрольно-вимірювальних приладів; фізико-хімічні властивості продуктів, які переробляються; методику проведення аналізів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес помелу вибухо- та вогненебезпечних продуктів, серії отрутохімікатів у виробництві дуетів, гранозану, винно-кам'яної кислоти, керамічних барвників з одночасним керівництвом машиністами нижчої кваліфікації. Керує процесом помелу та регулює його відповідно до робочих інструкцій. Коректує процес за результатами аналізів та спостережень. Провадить контрольні аналізи. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів, за станом та роботою устаткування, яке обслуговується.