* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Начальник цеху. Завідувач виробничої майстерні", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; організацію творчо-виробничого процесу театрально-видовищного підприємства; технологію виготовлення предметів і деталей оформлення; правила технічної експлуатації застосовуваного обладнання; передовий досвід у галузі театрального виробництва на Україні та за кордоном; основи економіки та організації праці; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво діяльністю цеху (служби, майстерні) з виготовлення або експлуатації сценічного оформлення вистав (програм). Забезпечує своєчасне та якісне виконання завдань художньо-постановочної частини з виготовлення художнього оформлення, а також поповнення і поточного ремонту декорацій та іншого оформлення нових і раніше створених вистав (програм) поточного репертуару. Забезпечує технічно відповідну експлуатацію устаткування, безпечні та здорові умови праці. Здійснює підбір кадрів працівників, їх розстановку і доцільне використання. Контролює додержання працюючими правил і норм охорони праці, виробничої та трудової дисципліни, правил внутрішнього трудового розпорядку. Подає пропозиції щодо заохочення працівників, накладання дисциплінарних стягнень на порушників виробничої та трудової дисципліни.