Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Кондитер 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією кондитера 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виготовлення високохудожніх, оригінальних, фігурних, зроблених на замовлення, національних тортів; правила та прийоми розроблення рецептур виробів з випечених, оздоблювальних напівфабрикатів; товарознавчу характеристику сировини та напівфабрикатів; способи та прийоми високохудожнього оздоблення виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення високохудожніх, оригінальних, фігурних, зроблених на замовлення, національних тортів. Формує складнофігурні тістові заготовки. Здійснює складне художнє оздоблення виробів. Підбирає оздоблювальні матеріали за кольором, формою, розміром. Здійснює монтаж малюнка з різних дрібних та середніх деталей. Розробляє рецептури та технологію виготовлення фірмових тортів та тістечок.