Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Мармеладник-пастильник 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми розливання та вибирання мармеладу вручну; способи визначення моменту закінчення процесу желатування; вимоги до батонів і кірочки апельсинно-лимонних скибок; правила та прийоми обгортання батонів кірочкою.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розливає мармеладну масу у форми вручну. Визначає момент закінчення процесу желатування. Вибирає вручну охолоджений мармелад з форм на решета й укладає решета з мармеладом на візки. Установлює лотки під мармеладо-розливальну машину. Обгортає батони кірочкою та укладає їх на дошки. Стежить за обсипанням батонів цукром, ріже батони на шматки певної довжини на агрегатах безперервної дії. Склеює вручну половинки зефіру і укладає їх на решета. Знімає заповнені решета з транспортера на стелажний майданчик.