Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Кондитер 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією кондитера 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептури і технологію виготовлення кексів, рулетів, печива роздрібного асортименту, складних тортів та тістечок з нанесенням складного багатобарвного візерунка; способи монтажу малюнка.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення різних кексів, рулетів, печива роздрібного асортименту, складних видів тортів та тістечок із різної сировини: борошняного тіста, сирної маси або морозива із складним багатобарвним візерунком, з роздільним розміщенням дрібних та середніх деталей малюнка і з різкими традиційними переходами тонів. Фігурно нарізає випечені напівфабрикати. Формує. Виготовляє деталі малюнка, оздоблення для тортів з шоколаду, крему, безе. Підбирає крем за кольорами. Наносить візерунки. Здійснює монтаж малюнка з різних дрібних та середніх деталей. Перевіряє візуально поєднання барвистих елементів і деталей малюнка, вагу готових тортів і тістечок.