Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач білкових мас 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією готувача білкових мас 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технічні умови та технологію процесу видалення вологи з сировини; вимоги до якості сировини й оброблення насіння; будову обслуговуваних машин; призначення процесу зневоднювання насіння.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує допоміжні роботи в процесі приготування білкових мас у виробництві халви. Визначає якість отриманої сировини, шеретування та промивання насіння кунжуту органолептичним методом. Завантажує сировину у центрифуги. Видаляє вологу з сировини в центрифугах. Стежить за видаленням вологи органолептично. Забезпечує дотримання установлених режимів процесів решетування і соломурування кунжуту. Передає оброблене насіння на обсмаження або сушіння.