Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Виробник таблеток 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією виробника таблеток 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію приготування таблеткової маси; технологію та технологічний режим виготовлення таблеток "Холодок"; методи визначення вологості грануляту і готовності мас; правила обслуговування обладнання та контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення таблеток типу "Холодок". Готує масу для таблеток. Завантажує сировину у варильний котел. Готує емульсію. Стежить за процесом уварювання емульсії і подає емульсію у лійку мікс-машини. Стежить за процесом сушіння грануляту в сушарці, регулює температурний режим сушіння. Відбирає проби та перевіряє гранулят на вологість у процесі сушіння. У разі потреби пересипає сирий гранулят з нижнього ярусу сушарки на верхній. У разі утворення великих пластів грануляту в сушарці розколює їх на дрібні шматки. Подає сухий гранулят транспортером у дезінтегратор, стежить за розмелюванням його у порошок. Подає порошок у мікс-машину з подальшим додаванням згідно з рецептурою м'ятної олії і стеарату кальцію. Стежить за змішуванням таблеткової маси і визначає її готовність. Подає готову масу в місткість на вистоювання. Регулює роботу устаткування та контрольно-вимірювальних приладів.