Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Готувач білкових мас 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача білкових мас 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та технологічні режими подрібнення насіння та ядер; методи визначення виходу білкової маси; будову технологічного устаткування та комунікацій, правила їх експлуатації; задану тонкість помелу; вимоги до якості помелу сировини та її сушіння.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес приготування білкових мас у виробництві халви під керівництвом готувача білкових мас вищої кваліфікації. Подрібнює насіння олійних культур і горіхів арахісу та кешью на млинах або на меланжерах. Рівномірно та безперебійно завантажує сировину. Регулює ступінь подрібнення сировини відповідно до заданого технологічного режиму. Відбирає проби для визначення ступеня помелу. Контролює якість та тонкість помелу. Стежить за процесом сушіння. Регулює температурний режим у сушарці.