Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Моторист водоскиду II група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи механічного устаткування напірного басейну, що обслуговується; призначення і місця установлення засобів вимірювань; елементарні знання з гідравліки, механіки, електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить експлуатаційне обслуговування і профілактичний ремонт гідромеханічного устаткування напірного басейну. Здійснює підіймання, опускання і маневрування затворами. Обслуговує сміттєзатримуючі решітки за допомогою сміттєочисної машини. Виявляє і усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.