Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Обкатувальник журавлини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи за професією обкатувальника журавлини 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептуру та технологію виготовлення журавлини в цукровій пудрі; вимоги до якості цукрової пудри; методи регулювання технологічного процесу виготовлення журавлини в цукрі; будову й правила експлуатації устаткування потокової лінії виготовлення журавлини в цукровій пудрі; способи регулювання устаткування; вимоги до якості готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення журавлини в цукрі на безперервно-потоковій лінії. Підготовляє та перевіряє якість сировини. Готує клейстер та ароматизує його. Стежить за подаванням журавлини на інспекційний транспортер, клейстеру й цукрової пудри - в дозувальні пристрої безперервно-потокової лінії. Регулює дозувальні механізми, ступінь підсушування напівфабриката й готової продукції електрорефлекторами залежно від якості обкачування і відповідно до вимог рецептури. Забезпечує взаємодію всього устаткування лінії. Стежить за технічним станом і роботою інспекційного транспортера, дозувальних механізмів, колерувального і закатного барабанів, закатної вібраційної машини, усуває несправності в їх роботі.