Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Обсипальник кондитерських виробів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: норми витрат цукрової пудри; вимоги до якості обсипання; правила експлуатації транспортерів; прийоми обсипання виробів цукровим піском або пудрою; норми витрат цукру.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обсипає зефір, пастилу, мармелад цукровим піском або пудрою на вібраторах або вручну. Завантажує вібратор цукровим піском або пудрою, вмикає вібратор, стежить за його роботою. Стежить за рівномірним обпудрюванням пласта пастили на агрегаті безлоткового розливання пастили, правильним переходом пласта з верхньої стрічки на нижню, роботою рефлекторів і промиванням стрічки.