Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Обкатувальник журавлини 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Стаж роботи за професією обкатувальника журавлини 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила ведення процесу механізованого обкачування журавлини у цукровій пудрі; будову та принцип роботи вібруючого стола.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення журавлини у цукрі на безперервно-потоковій лінії під керівництвом обкатувальника вищої кваліфікації. Обкачує журавлину у цукровій пудрі механізованим способом на вібруючому столі безперервно-потокової лінії. Установлює на столі лотки з журавлиною, попередньо змоченою клейстером і засипаною цукровою пудрою. Стежить за процесом обкачування, підсипає цукрову пудру. Знімає лотки з готовою журавлиною й укладає в стоси. Передає обкачану журавлину на розфасування.