Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Обсипальник кондитерських виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Стаж роботи за професією обсипальника кондитерських виробів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептуру й технологію варіння цукрового сиропу; правила та прийоми обсипання карамелі та драже: принцип роботи дражувальних котлів, правила їх експлуатації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес обсипання карамелі, драже цукровим піском або какао-порошком у дражувальних котлах. Готує цукровий сироп. Завантажує карамель і драже в дражувальні котли. Пускає порціями в котли сироп, цукровий пісок, какао-порошок. Стежить за процесом обкачування карамелі й драже. Визначає момент закінчення обсипання. Відбирає "кінці" та пошкоджену карамель і драже. Вивантажує карамель, драже у бункери або лотки.