Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Гідроциклонник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виділення зародка з кашки; будову та правила експлуатації гідроциклонів; вимоги до якості продукції; правила відбору проб і проведення аналізів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виділення кукурудзяного зародка з подрібненого зерна або відділення піску та інших важких домішок на гідроциклонах. Регулює надходження продуктів у гідроциклони за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів. Регулює роботу гідроциклонів. Здійснює контроль за роботою збірників, насосів, електродвигунів. Відбирає проби і проводить нескладні аналізи. Пускає та зупиняє устаткування, усуває дрібні несправності в його роботі. Забезпечує якість кашки та зародка.