Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Гідроциклонник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією гідроциклонника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виділення білка і розчинних речовин з крохмальної суспензії; будову, режим роботи та правила експлуатації станції мультициклонів; вимоги до якості продукції; правила відбору проб та проведення аналізів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виділення білка і розчинних речовин із крохмальної суспензії на станції мультициклонів. Здійснює профілактичний огляд станції гідроциклонів, розбирає та складає елементи батареї. Регулює надходження крохмальної суспензії на станцію мультициклонів і повернення продуктів за показаннями контрольно-вимірювальних приладів та результатами аналізів. Регулює роботу станції мультициклонів залежно від якості та концентрації продукту, що надходить. Здійснює контроль за роботою фільтрів очищення крохмальної суспензії, збірників, насосів, електродвигунів. Замінює забруднені та несправні елементи батареї.