Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Гідроциклонник 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією гідроциклонника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему поділу картопляної кашки на крохмальну суспензію і суміш м'язги з картопляним соком на гідроциклонних установках з десятьма і більше ступенями поділу; будову, режим роботи, правила експлуатації та регулювання роботи гідроциклонної установки з десятьма і більше ступенями поділу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес поділу картопляної кашки на крохмальну суспензію та суміш м'язги з картопляним соком на гідроциклонних установках з десятьма і більше ступенями поділу. Регулює надходження картопляної кашки на гідроциклонну установку і повернення продуктів за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів. Регулює роботу гідроциклонних установок залежно від якості й концентрації продукту, що надходить.