Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Рецептурник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією рецептурника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептури на різні кондитерські маси; вимоги до якості сировини і мас; будову та правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес підбирання й дозування різних видів сировини відповідно до встановленої рецептури за допомогою дозувальних пристроїв. Приймає сировину. Завантажує всі види сировини відповідно до рецептур. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів дозувальної апаратури й відповідно до них здійснює контроль технологічного процесу приготування кондитерських мас.