Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор лінії приготування шоколадної маси 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією рецептурника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та режими оброблення шоколадних мас на потоково-механізованій лінії; будову та правила експлуатації устаткування лінії і дозувальної апаратури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес приготування шоколадних мас на безперервно-механізованій лінії. Налагоджує і регулює роботу машин і механізмів лінії. Забезпечує безперебійну та злагоджену роботу дозаторів, змішувачів безперервної дії, млинів, емульгаторів та іншого обслуговуваного устаткування. Контролює дотримання технологічного режиму, належну якість оброблення шоколадних мас на стадіях дозування, змішування, вальцювання, розведення та гомогенізації.